Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-29, 18:04   #2268
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ktos chyba pytał o porownanie nowej Rihanny z Icon. Mam obie, wiec wrzucam.

Z lewej Rihanna, z prawej Icon: sztyfty, z fleszem, bez flesza.
Ale dziwne kolorki, jak cieni. Zazdroszczę tym, którym w takich odcieniach dobrze, bo są osobliwe i ciekawe

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam chyba trzy rodzaje, ale używałam tylko nr 7. Rzęsy są sprzedawane bez kleju, ale w MAC'u możesz kupić klej osobno, mają tam Duo. Ja ten klej kupowałam w Inglocie, to zresztą ten sam, tylko tańszy. Klej jest bardzo dobry, w tubce biały, potem robi się przezroczysty. Rzęsy też są świetnej jakości.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mysza007 nie ma w zestawie kleju, mac sprzedaje to samo duo któe jest w necie czy w inglocie tylko "trochę" drożej je sprzedaje

HALP.
Czy jest tu ktoś kto używa Studio Fixa w odcieniu NC15 i ma lub miał EL DW w odcieniu Bone? Jak one się do siebie mają? kusi mnie DW... ale chciałabym podobny lub nawet jaśniejszy niż NC15...
Fajniejsze te rzęsiska, niż Ardel? Kiedyś zainwestowałam w te Velour Lashes, ale było to trochę bez sensu, bo nie mam cierpliwości do czyszczenia rzęs, w skutek czego wszystkie są dla mnie jednorazówkami

Kasiu, ja co prawda wymienionych przez Ciebie podkładów nie używam, ale obydwa miałam kiedyś przez jakiś tydzień i z tego, co pamiętam, Bone jest ciemniejszy, albo po prostu mocniej ciemnieje na twarzy.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora