Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-15, 17:18   #876
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzięki
A chodzi Ci o umiejscowienie czy typ wzorków?
typ wzorków

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość

Pokazuję nieszczęśnego Top Shopa, tak jak piszecie, sama myślałam, żeby kupić jakąś szarość pod niego, bo jest fajny, niestety zdjęcie nijak nie oddaje jego urody, musiałabym znowu linkować bloga, na którym go wypatrzyłam.
.
oba fajne, szkoda że top shop taki nie teges... a barry cudo

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

no to wrzutka ode mnie
miałam dorzucić na to matowe flejki Wibo, ale jakoś mi się gryzły z tym lakierem, więc zostawiłam go solo
mani super ale właśnie ta kurtka mnie przeraża

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
zdecydowałam się w końcu i zamówiłam helmera na dzieci
łiii nie zamówiłaś czasem drugiego dla mnie?

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

Możliwe że tak jest, ale też wg mnie kolory Essie nawet jeśli wydają się zwykłe, to tak naprawdę nie są. One mają w sobie coś takiego, że zdecydowanie się wyróżniają. Mam wrażenie że idealnego dupa Essie nie znajdziesz.

To mi przypomina trochę sytuację np. z Etude House, Skinfood albo Models Own czy Barry M. Zwykłe nastolatkowo-drogeryjne kosmetyki/lakiery (wystarczy spojrzeć na szatę graficzną), a przeglądając polskie blogi mam wrażenie jakby to były jakieś cuda na kiju. Chyba działa tutaj to, że w Polsce nie są łatwo dostępne.
też miałam nieraz takie odczucia

coś w tym jest ale u nas w takich wibo czy lovely czy innych taniochach też można znaleźć lakiery, które dla osób nieznających marki będą wyglądać jak jakies wysokopółkowe

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość

A co do presji to zastanawiam się, czy ktos też tak ma, że sam na siebie wywiera presje
Czasami chcę tyle rzeczy i lakierów użyć naraz, że aż mnie to wewnętrznie stresuje haha Potem konczę z czymś szybkim, sprawdzonym i prostym :P A dziewice się starzeją...
ja

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki macie rozcieńczalnik do lakierów? Chcę coś kupić w miarę duże i tanie. Kiedyś miałam top choice,ale to było dawno temu.
mam top choice i cree

a pisałam wam raz, że zepsułam Insta Dri rozcieńczaniem, ale po jakimś czasie chyba się odstał i już nie jest mętny niby widać taką smugę w butelce, ale na paznokciach nie wyłazi...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52092163]

No to przedstawiam Wam piękną MissX - nr 235.Natrzaskałam milion zdjęć,ale żadne dobrze nie oddaje jej uroku :/
I tak,wskazówka jest ciut krótsza,ale tylko dlatego że chciałam już spiłować rozdwojenie do końca.
[/QUOTE]

i tak wygląda super

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
A w załączniku kolejne zaległe mani. Super się je nosiło, ale teraz nie mogę patrzeć na tą długość i kształt.
ale czadowe
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora