Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - limonkowe orzeźwienie + przydymiony bonus ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-25, 09:11   #15
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: limonkowe orzeźwienie + przydymiony bonus ;)

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Miło Cię widzieć.
Jak zwykle pięknie podkreślone policzki, ale oko mi się nie podoba- nie pasuje mi kolor na dolnej powiece.

Makijaż koleżanki- ładnie pomalowane usteczka (szczególnie kolor mi się podoba), ale oko nie bardzo- zbyt obrysowane czarnym. To tylko moja opinia

Chodzisz na kurs wizażu ? W pierwszej chwili myślałam, że już malujesz modelkę na wybieg

pozdrawiam

Ten drugi makijaż był robiony pod dyktando, na ocenę, i tak miało być, bardzo ciemne oko i czerwone usta
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Yen nie mam doświadczeń związanych z tą szkołą, kiedyś zamawiałam od nich kosmetyki i wygrałam też konkurs organizowany przez tą szkołę, ale w Krakowie
Aha, rozumiem. Dla mnie kosmetyki tej firmy są średnie, ale zdarzają się też perełki
Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
no Yen winnaś częściej się tak malować bo wyglądasz uroczo w tym makijażu

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Bardzo fajny makijaz. Sliczne kolorki !
Yennefer za kazdym razem gdy Cie widze, to mam taka mysl, ze jestes bardzo podobna do Steffi Graf !

Hmm, pewne podobieństwo faktycznie istnieje


Dziękuję bardzo
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując