Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-06, 19:05   #2823
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez eska22 Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałam dołączyć do tego forum, gdyż planuję rozpoczęcie świadomej pielęgnacji.

Jestem po lekturze książki B.Kwiatkowskiej "Skóra" i po zgłębieniu wielu wpisów na blogu Kosmostolog. Przewertowałam też po części forum i czułam, że zgłębiłam temat wystarczająco, by rozpocząć pielęgnację, po czym ilość informacji mnie przytłoczyła i ugrzęzłam w martwym punkcie.

Czy są tu osoby, które byłyby w stanie doradzić mi przy doborze produktów na początek na podstawie opisu mojej cery? Mogę również przedstawić moje pomysły, jednak byłabym wdzięczna za jakiś znak, że podążam we właściwym kierunku...

Nie wiedziałam w jakim miejscu zamieścić post, jeśli jest to odpowiedni wątek to proszę dajcie znać a ja podzielę się informacjami o mojej cerze i moim pomyśle na nią.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i podziwiam bardzo za zaciekłą walkę o piękną cerę! Wiele waszych postów zainspirowało mnie do napisania własnego
Cześć
Najlepiej napisz, co sama wykombinowałaś i czego szukasz.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując