Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-21, 10:53   #6
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Wiesz napisze Ci coś z trochę innej beczki Jak byłam mała to chodziłam do ortodonty, dentysty, ale od wieku 13 lat do teraz czyli mam juz 22 nie byłam i przez to troche zaniedbałam zęby, bo wydawało mi się że mam zdrowe, praktycznie mnie nie bolaly Az z 3 miechy temu plomba mi wyleciala, poszłam do dobrego dentysty (czyt.tez i drogiego) wymienil mi i powiedział ze pasowalo by mi zrobic kilka zebów, bo jak ich nie zaczne leczyc to beda bolec i wypadna naliczył mi 4 kanałówki ale powiedział, ze szansa jest ze jednej moze uda sie uniknać bo zab da sie wyczyścic A to leczenie tanie nie jest bo 2 zeby wyjda mnie 1000 zl, a tamte po 400 wiec rachunek na juz to 1800 zl Bylam w poniedzialek i rozwiercil zeba i powiedzial ze nie jest tak jak myślał i jest szansa ze drugiej kanałówki uda sie być moze uniknąc Do tego mam jeszcze pare plomb do wymiany wiec moze w 2000 zl uda się zmieścic Nie bylam przekonana do tego czy sie to oplaca robic bo przy mojej pensji 500 zl to wydatek i to duzy ale po rozmowie z TZtem i tym lekarzem zdecdowalam ze bede ratowac zabki. A wiesz czemu bo jestem mloda, nie mam 40 lat by sie starac o proteze Jesli jest szansa to sie oplaca robic dla twojego wlasnego samopoczucia, jesli dajmy na to wypalabym te 2000 zl na ciuchy to nie byly wyrzut kasy w bloto przeciez ciuchy sie zniszcza albo beda z czasem za duze czy male poszukaj na necie w twojej okolicy dobrego dentysty i zapytaj go o rade i pamietaj co ci z kasy ktora nie bedzie cie cieszyc jak nie bedziesz sie mogla usmiechac publicznie jak zrobisz te zeby do 5 to moze dostaniesz rabat kilka procent niby a zawsze cos bo ja to chyba od swojego dentysty dostane karte stalego pacjenta

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Tu Ci wyszukałam cennik jakiegos stomatologa w KrK
http://www.anident.pl/protetyka-ceny.html

i alternatywe licowek
http://www.anident.pl/licowki.html

dobre jest tez to ze daja gwarancje na 5 lat
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując