Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Cudaczki Niemowlaczki 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-10, 20:16   #1713
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Jesienne Cudaczki Niemowlaczki 2009

Cześć dziewczynki ,
jakoś taka rozmemłana jestem, podczytuję ale jakoś nie piszę . Juli 4 ząb idzie, prawa górma jedynka, stoi już od jakiegoś tygodnia przy meblach iw łóżeczku, właśnie dziś opuściliśmy łózeczko na najniższy poziom ale pierdółka jeszcze potrafi się zachwiać i walnąć nosem albo brodą o szczebelki .
Kate, super sprawa z tym kojcem, Jula zaiwania non stop po mieszkaniu i też się po mnie wspina ale ja to mam mieszkanie wielkości tego kojca hihi .
Męczy mnie to siedzenie w domu, pomimo, że jestem leń okrutny to chciałabym wyjść z nią do sklepu po zakupy z wózeczkiem, żeby nawet i chociaż tego mojego męża trochę odciążyć bo on zasuwa non stop, co drugi dzień do roboty na 12 godzin, jak jest dodatkowa to na wolnym do dodatkowej roboty (często od 4 rano też na kilkanaście godz, czasami krócej oczywiście ale w większości 10-12 godz.), jak jest w domu to z synem (jak synka nie ma bo jest u babci to zabiera Julę) po zakupy (ja wtedy ogarniam mieszkanie, myję głowę itp.), potem na plac zabaw i to też często z dwójką... widzę, że on ma powoli dosyć... Ja staram się go zrozumieć ale też mnie wkurza ciągle niezadowolony i narzekający.
Ja chcę mieszkanie z windą . Nie myślałam, że winda jest w stanie ratować nastroje w związku... .
No to się wyżaliłam .
Pozdrawiam Was wszystkie .

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2010-08-10 o 20:18
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując