Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-21, 15:42   #547
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to 150zł, jutro sprawdzę dokładnie bo już wyszłam z biura.

Mam identyczne zdjęcia jak te z Temptalii - to są PRowe zdjęcia, więc bez problemu można je wykorzystać

Dat niestety nie ma określonych dokładnie - tylko miesiąc, ale najczęściej kolekcja pojawia się na samym początku miesiąca.
Jutro Wam posprawdzam ceny; róże na pewno 87zł, a pojedyncze cienie 66
Ja wiem jak wyglądają te materiały, bo już takie dostałam od dobrej duszy tylko inne kolekcje, tam są też opisy kolorów i ceny, wszystko czarno na białym, ale oczywiście jeżeli to jest trudność poproszę moją dobrą duszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Nevado, dziwię się, że sami nie wysyłają ci takich informacji. W ogóle w Polsce to PRowcy i marketingowcy kompletnie nie doceniają blogów.
W byłej pracy długo musiałam namawiać do pomysłu kontaktu z blogami modowymi akurat. Opór szefostwa był duży, ale ostatecznie sukces
Myślę ,że nie jest aż tak źle, po prostu ja nie napisałam jeszcze do tych firm, czekam na nową wersję bloga, abym mogła coś sobą zaprezentować. Na razie utrzymuje współpracę z firmą Chanel, ale to też nie jest moja zasługa, tylko zasługa mojego ''anioła stróża'' którego stąd pozdrawiam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora