Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie zdałam matury :((
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-30, 11:02   #3
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Nie zdałam matury :((

[1=7567caeca61aeb9dad021d9 112342a855734c57d;1301918 8]Witajcie Wizażanki Nie znalazłam takiego tematu, więc założyłam wątek. Znalazłam się wśród tych nieszczęśliwców, którym się nie powiodło.. Zdawałam polski[p], angielski [p],matematykę [p] i dodatkowo geografię[r]. Wszystko zdałam super(polski 90%,ang 90%,gegra 46%) ale do matematyki zabrakło mi jednego punktu..I to najbardziej boli, że ten jeden jedyny punkt... I matura niezdana..Wszystkie plany runęłyi nie mam pojęcia co mam w tej chwili zrobic.. Chciałabym wiedziec, czy są wśród nas inne maturzystki, które mają taki cholerny niefart..Pozdrawiam Was.[/QUOTE]

1. Zdawać poprawkę w sierpniu i skorzystać z dodatkowej rekrutacji na uczelniach. Czasami jeszcze w październiku są gdzieś wolne miejsca.
2. Odpuścić sobie w tym roku studia, za rok poprawić maturę i dostać się na wymarzony kierunek.
3. W tym roku iść na staż albo do pracy.
4. Uczyć się języków, zrobić jakiś certyfikat.
5. Udzielać się jako wolontariusza (zrobisz dobry uczynek, a dodatkowo będzie co wpisać w CV ).
5. Zapoznać się ze stroną PUW (http://www.puw.pl/art.html?akcja=rekrut&P[aid]=619) i zrobić jakieś fajne kursy, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom. Sama mam taki zamiar, tylko muszę zdobyć pieniądze na te kursy
6. Wyjechać za granicę.
7. Nie załamywać się, bo to nie jest koniec świata
8. Zapisać się do pierwszej lepszej bezpłatnej szkoły policealnej, żeby mieć status osoby uczącej się. Skądś musisz mieć ubezpieczenie. Tzn. nie musisz, ale wypadałoby Jeżeli zarejestrujesz się w UP - to UP Cię ubezpieczy.

Nie jestem tegoroczną maturzystką, jakby co.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując