Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-19, 09:55   #1307
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Kuzynka kupiła kryjący AM natural medium (ale u niej jest jaśniutki, taka skóra i ph) i twierdzi ze jest to rózowy podkład :/ Natural jest naprawdę rózowawy? Chciałam zamienić zielonkawy golden fair na neutralny natural fair ale w takim wypadku chyba zostanę przy goldenach...
Jak macie ochote napiszcie swoje opinie o 3 odcieniach kryjącego b-n-g , z miłą chęcią poczytam
Goldeny: u mnie w tonacji firest wszystko było ok, delikatny kolorek, żółtawe tony. Problem zaczął się jak zaczęłam przerzucać się na ciemniejsze odcienie po prostu podczas używania ciemniejszych tonacji goldenów na mojej twarzy zaczynała wychodzić zielonkawa poświata No makabra. Można jeszcze chodzić z nie do końca prawidłowo dobranym odcieniem (za ciemny/za jasny/ zbyt żółty/za różowy) ale nie z zielonkawa twarzą.... Odstawiłam goldeny całkowicie.
Natural: jest raczej...natural. Ma w składzie różowawe pigmenty, ale przecież każda skóra jest naturalnie różowa (no chyba, że ktoś stracił przytomność, wtedy się zazielenia - w moim przypadku na te "okazje" byłby doskonały właśnie golden ) Bez obaw, to nie jest "świnkowaty" róż. Sama jestem na to uczulona i unikam
Beige: ten kolor ma moim zdaniem beżowo-pomarańczowe tony. Ten pomarańcz ni jak mi tu nie pasuje. Gdyby beige to był beż, byłoby ok, ale beż i brzoskwinia na całą twarz.... u mnie się nie sprawdza, za dużo pomarańczu.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora