Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-28, 07:55   #3240
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moim zdaniem opinie o tym, jak to minerały leczą skórę i nie wiadomo jeszcze co robią są mocno przesadzone i najczęściej wynikają z tego, że osoby, którym po prostu ten makijaż leży wmawiają sobie, jakie to one nie są dzięki temu zdrowsze i jak to o siebie lepiej dbają. W końcu każda z nas ma co jakiś czas to uczucie, że jak wydała na coś pieniądze, to przez sam ten fakt już czuje się bardziej zadbana
Mialam dokładnie to samo, tj to uczucie że jestem już niesamowicie zadbana a mojej skórze jest taaaaak dobrze
Chodziło nie o minerały a o podkłady Guerlain ...ale jak dziś patrze na swatche które robiłam dziewczynom na forum żeby pokazać jak co wygląda na buzi..to wysypu stąd do Tokio . Dziwnym trafem gdy wywaliłam część zalegającego ustrojstwa ( z różnych marek) poprawiło mi się.

Ja używam aktualnie ( tj mam na stanie ) trzech filtrów
Chanelowskiego Esentiela
Vichy Capitan Solei
Mam też przywiezioną przez mame Ziajkę 50+ i o ile pierwszy jest mega bo nadaje się pod makijaż o tyle między drugim i trzecim nie widzę różnicy, tj widzę ale na korzyść Ziaji.

Chce zakupić Lpr z pdd42 , ale muszę zdenkować to co mam.
Nie zdawałam sobie sprawy że filtr 50 ma tylko filtr 18 w ochronie uva...a po to go używam

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-05-28 o 07:59
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora