Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-19, 17:10   #1749
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość

Limonatko - przeciez dużo osób ma przebarwienia, mało która z nas ma idealną skórę..... Ja mam też kilka przebarwień, blizny potrądzikowe i przestałam się tym przejmować.....
Bo tak naprawde to my trądzikowcy tak sie wpatrujemy w skórę swoją czy innych.... inni ludzie raczej tego nie robią.... To jest takie nasze małe ,,zboczenie"
Może spróbuj wyrównac koloryt kremem brazującym najpierw..... ja tak czasem robie, jak mi sie chce ;-)
wiem, że mamy zboczenie hehehe ale nic nie poradzę. nawet jak są upały, to chodzę z rozpuszczonymi (chyba że prowadzę auto, ale wtedy nikt mnie nie widzi :P no i w domu - zawsze ze spiętymi) bo mi się wydaje, że wszyscy by się patrzyli...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Puder Max Factor Creme Puff (odcień 5 Transparency - ale wcale nie jest transparentny!!! dobry jest pod jednym względem, że dobrze kryje; nie wyszłabym chyba z puderm, który jest transparentny i w ogóle nie kryje). Uzyłam jeszcze kuleczek brązujących z Avonu.
Kusi mnie puder minerlany L'oreala - sprawdzałam w drogerii i bardzo dobrze kryje -albo Revlona.
a masz porównanie Creme Puff do Lasting performance w kwestii krycia? Ja używam Lasting Performance i czy ja wiem, czy on kryje.. tak sobie bym powiedziała
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora