Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 15:41   #3458
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Cafrey Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Używała któraś z Was Roztwór 40% kwasu migdałowego z BU? Nie dałam rady przeczytać 100stron, więc może ktoś wrzucił wcześniej odpowiedź.
To mój pierwszy raz z kwasami i nie do końca jestem pewna jak się za niego zabrać. Może ktoś używał i napisze mi co i jak? Nie znalazłam recenzji akurat tego.
Ja nie miałam, ale chciałam kupić Może w przyszłym roku.

To najzwyczajniej w świecie kryształki kwasy migdałowego, takie same jak na ZSK i innych stronach z półproduktami oraz glikol butylenowy, w którym kwas się dobrze rozpuszcza w wysokich stężeniach.

Tak czy siak trzeba to sobie zmieszać samemu, cytuję z BU:
"Odkręć butelkę z glikolem, przesyp ostrożnie do butelki kwas migdałowy z probówki. Zakręć butelkę. Przygotuj w naczyniu gorącą wodę, włóż do niej butelkę na ok. 5 minut. Następnie staraj się wymieszać całość obracając butelkę do góry i w dół oraz rolując butelkę w dłoniach. Jeśli potrzeba możesz butelkę ponownie zanurzyć w goracej wodzie i ponownie wytrząsnąć. Odstaw butelkę z roztworem na ok. 24 godziny w ciemne miejsce, o temperaturze pokojowej. Po tym czasie roztwór powinien być gotowy."

W wyniku otrzymujesz roztwór 40% kwasu migdałowego, który zmniejszasz sobie potem odpowiednio według podanych proporcji na stronie (nie zaczynaj od 40%!!)

No i wykonujesz peeling tak samo jak każdy inny
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując