Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - rozszerzone naczynka na nogach !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-04-17, 16:29   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ah te naczynka

Ponieważ ja również kilka miesięcy temu odkryłam pajączki na swoich nogach, mogę się podzielić z tobą moimi sposobami. Pradwa jest niestety taka, że żaden krem czy maść już ich nie usunie, to możemy tylko osiągnąć za pomocą zabiegu. Natomisat możemy zapobiegać powstawaniu nowych pajączków. Trochę rad znajdziesz w artykule Beaty na temat pięknych i zdrowych nóg. Ja zaczęłąm łykać codziennie Rutovit C i stosować maści z wyciągiem z rutyny i kasztanowca, uważam że maści te są bardziej skuteczne niż różne balsamy do ciała, zużyałam kilka butelek balsamu Eris na rozszerzone naczynka,a le bez efektu. Przetestowałam kilka rodzaji maści i polecam ci Troxevasin, maść ta ma taki sam skład jak Venoruton, ale jest tańsza, oparta jest na wyciągu z rutyny, dobra jest też maść Venescin. która oprócz rutyny zawiera jeszcze wyciąg z kasztanowca. Codziennie wieczorem, po kapieli i po uzyciu balsamu do ciała, stosuję tę maść na całe łydki i uda, skupiając się na miejscach z widocznymi naczynkami. aści te dostaniesz w aptece bez recepty, poczatkowo obawiałam się, że będą to tłuste , lepkie maści, ale miło się zaskoczyłam. Mają one postać żółtego, bardzo szybko wchłaniającego się żelu, po posmarowniau trzeba chwilę odczekać bo mogą pozostawić żółte plamy na pościeli, które na szczęcięłatwo usunąć podczas zwykłego pranai, więcnie ma obaw. Maść Venescin jest trochę bardziej lepka od Troxevasin. Stosuję je już kilka meisięcy , myślę , że dzięki takiej kuracji wenętrznej i zewnętzrnej nie przybyło mi już żadnych nowych naczynek, a stan już obecnych nie uległ pogorszeniu, a wręcz nieco przyblakły. Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując