Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-01-18, 20:50   #314
ania777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2
Re: Wągry ;/

Mi pomogł Differin żel (lek na receptę kosztuje ok. 44 zł).
Przez wiele tam miałam problemy, co tydzień oczyszczanie cery. Gdy bylam nastolatką nie robilam makijażu, ponieważ cera nie wyglądała tak źle, a pojedyńcze wypryski traktowalam korektorem. Ogromny problem z wągrami pojawił się gdy zaczęłam używac kremu nawilżającego (NIvea) i pudru w kremie (różnych - zatykających pory).I tak trwalo kilka lat. W ubieglym roku po przeczytaniu wielu informacji jakich to kosmetyków powinnam używać, przerzuciłam się na reklamowane kosmetyki "nie zatykające porów" (sprawdzilam wiele firm) i niestety wielkiej poprawy nie było (nadal oczyszczanie cery co tydzień) Nawet "kwasy" nie przyniosły długofalowych rezultatów. Latem w tym roku powiedzialam sobie dość i przestalam używać kosmetyków (tylko mycie twarzy i krem pod oczy) w myśl zasady "im mniej na twarzy tym lepiej". Jesienią wybrałam się do dermatologa z prośbą o przepisanie Differinu i po ponad 3 miesiacach stosowania jest poprawa okolo 70 - 80%. Polecam wszystkim ten lek. Dzisiaj żałuję tylko, że zmarnowalm tyle lat (używajac kosmetyków), bo Differin jest na rynku (chyba) od 1996r.
Poszukajcie medycznych informacji na temat tego leku w polskich wyszukiwarkach lub wejdźcie na strone www.differin.com
Gonia1 napisał(a):
> Zapomniałam dodać, że używam jeszcze maseczek oczyszczających.
ania777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując