Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-08, 14:52   #61
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Kasiorek_L Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta Jestem nowa na forum, ale mam nadzieję, że długo tu pobuszuję.. Widzę, że wątek jest dość oblegany, więc postanowiłam w nim poprosić o radę..

Otóż chciałabym pofarbować sobie moje włoski.. Spodobał mi się kolor ze zdjęcia, które wkleiła Kathy.. Chodzi o farby Kolestonu i jak już Viki zauważyła jest to kolor między 7 a 6.. Moje pytanie brzmi, czy na moich włosach ( wydaje mi się, że mam 4) dałoby radę uzyskać taki efekt.. Oczywiście pomijam te pasemka, bo tego sama nie jestem w stanie sobie zrobić.. Ale marzą mi się złote, ewentualnie karmelowy refleksy, więc jestem skłonna poeksperymentować z mieszaniem kolorków.. Czy któraś dobra dusza mogłaby mi poradzić jakie ewentualnie farby mogłabym zakupić i jaką wodę do tego..Wstawiam aktualne zdjęcie moich włosów..
Z góry dziękuję za pomoc
Zasadnicza rzecz: czy Twoje włoski są teraz farbowane, czy to naturalny kolor? Jeśli naturalny, to uzyskanie jakiegoś ładnego beżu, czy karmelu na poziomie 6 jest realne, przy czym przy pierwszym farbowaniu będzie trzeba użyć wody o wysokim stężeniu na całość, potem tylko na odrostu, resztę będzie można odświeżać słabszym oksydantem. Dobrze byłoby żebyś od razu wstawiła zdjęcie danego koloru, który Ci się podoba i wtedy na pewno coś poradzimy
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując