Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejek Rycynowy Do Rzęs?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 16:04   #492
MokkaLady
Raczkowanie
 
Avatar MokkaLady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 337
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Dołączam się do fanek olejku!

Olejeku regularnie (praktycznie codziennie na noc) używam od lipca i robię to do teraz. Efekty zauważyłam już po 2 tygodniach, rzęsy i brwi wyglądały na mocniejsze. Za to ostatnio widzę, że moje rzęsy są naprawdę ciemne! Olejek bardzo mi je przyciemnił. Rzęsy nadal są błyszczące, mam wrażenie, że są bardziej elastyczne i gęstsze także ja jak najbardziej go polecam! Ja kupuję dużą buteleczkę (100g) i płacę za niego ok 11zł. Widziałam, że niektóre z Was płacą za niego dużo mniej więc muszę przejść się po różnych aptekach, może dostanę go trochę taniej
Co pare dni nakładam zwykłą maseczkę na włosy, mieszam ją z olejkiem i zostawiam na noc. Rano zmywam, nie zauważyłam żeby jakoś bardziej mi się przetłuszczały, ale mam wrażenie, że włosy szybciej rosną
Co do sposobu nakładania to robię to palcem, tuż przed spaniem, może i nakłądam trochę za dużo, ale to i tak w nocy wytrze się w poduskę Czasami dostaje mi się do oka, ale nigdy nic mnie nie szczypało ani nie miałam żdanych podrażnień, widziałam wszystko jak przez mgłę

Ja z efektów jestem bardzo zadowolona i polecam tym, które nie są jeszcze do końca przekonane!
MokkaLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując