Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okularnik mniej atrakcyjny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-23, 10:59   #897
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze lepsze coś
Często zmieniam fryzury, nie boję się obciąć z długich na krótkie itd.
Po ostatniej wizycie u fryzjera byłam wniebozięta, bo świetnie mnie ostrzygła, co podkreśliło rysy twarzy
Przychodzę do pracy i jedna babka (wiek ok.50lat) mówi mi, że wyglądam okropnie, lepiej było w dłuższych, bo mam drobną buzie, mało tych włosów i jak biednie wyglądam (ha ha ha ), moja odpowiedź zbiła ją z nóg i do dziś nic nie krytykuje:
"ja, Pani X jestem zachwycona i szalenie mi się podoba moja nowa fryzura, a opinie innych osób zupełnie mnie nie interesują, bo to w końcu moje włosy!" Powiedziała tylko "no..no tak, tak, oczywiście"
Żyjemy dla siebie! Same się sobie podobac mamy, a nie całemu światu! Nie da się zrobić tak, żebysmy się wsyzstkim podobali i żeby wszyscy nas lubili Jakby się wtedy ciężko żyło!
Podobają się Tobie Dyna Twoje okulary? O to właśnie chodzi! Reszta nie ma znaczenia, bo żyjesz dla siebie, a nie dla reszty!

hehe dobre

ja tez czesto zmieniam fryzury, jak scielam z dlugich wloso na krotko kolega wypalil mi z tekstem: brzydko wygladasz, dziewczyna powinna miec dlugie wlosy, moja reakcja byla krotka: cale szczescie ze nie jestem twoja dziewczyna i nigdy nia nie bede, wiec martw sie o swoje wlosy na glowie. mi zalezy bym sama dobrze sie czula a nastepnie ukochanemu i rodzicom, pewne uwagi moge brac do siebie- owszem, ale nie wszystko
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując