Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-21, 15:56   #579
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Arleta czyli kropiłaś nosek bezpośrednio? Nie na waciku, tylko jak się u dorosłego oczy zakrapia? Jedna kropelka do jednej dziurki, druga do drugiej?



WOW! Super



Ja tak wczoraj miałam z apteką Gemini. Póki była 1 i 2 z przodu to ok Potem jak pojawiła się trójka to już zrobiło się smutno, potem 4 i tylko modliłam się żeby 5 nie wyskoczyła Zabrakło do niej 5 zł



Czuję, ale miałam już myśl aby dzwonić do położnej, bo przez 3 godziny była cisza



A chodzisz na SR? Ja właśnie tam dostałam niebieskie pudełko i pełno innych gratisów, no i od położnej środowiskowej 3 reklamówki kosmetyków, ulotek, gazet, butelek, pieluszek, itd...



Dokładnie Pediatra pracująca na noworodkach w szpitalu powiedziała mi że najlepszy skład ze wszystkich kosmetyków dla dzieci ma Hipp. Jest najbardziej naturalny



Słyszałyśmy
Generalnie wiesiołek zalecany jest też przy staraniach bo zwiększa ilość śluzu płodnego, ja go brałam ponad rok...
Ale tylko od 1 dc do owulacji po później powoduje skurcze macicy, które utrudniają ewentualnie zagnieżdżenie się zarodka.
Dlatego zaleca się go brać jak już ciąża donoszona, bo wywołuje własnie te skurcze



Wiesiołek dopochwowo? Daj znać jak dowiesz się czegoś i będziesz stosować, bo zapewne będziesz jedną z pierwszych która będzie testować takie medykamenty
Ja nie spotkałam się z żadnym dopochwowym, tylko kapsułki do łykania...



Padłam
No to juz wiem jak z tym wiesiolkiem [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora