Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 12:00   #2844
mankowa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 33
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cześć dziewczyny zapomniałam o was troche mnie nie było a to zasługa pewnego PanaChce wam o czymś napisać dostałam dwa dni temu upragniony pozew o rozwód ale nie uwieżycie co on tam napisał że go biłam i na nic mu nie pozwalałam nawet z chłopakami piwa na tarasie sie napić że byłam przesadnie zazdrosna itd ale najzabawniejsze jest to że chce mnie kosztami sądowymi obciążyć bo niby on jest osobą ubogą a wiem że dorabia na czarno a mało tego dostaje zasiłek w wysokości 2000 euro miesiecznie Zrobił on z siebie taką ofiarę a mnie za najgorszą na świecie.Jak sie okazało o ta dziewczynę co byłam zazdrosna i niby ja zaatakowałam słownie jest teraz z nim i mieszkają razem.Najlepsze jest to w tym że ona też miała chłopaka i mieszkali razem a poleciała do żonatego zostawiając swego co za paranoja jakaś.Ja nie mogę co za gość nawet nie ma klasy żeby rozstać sie spokojnie.A przypominam wam że to on mnie zostawił i chciał rozwodu a całą winne na mnie zwalił .Opisał takie bzudury które nawet nie mialy miejsca tak mnie oczernił a najlepsze że pomimo wszystkiego chce rozwodu bez orzekania o winnieOn chyba nie wie jak bardzo sie pograzyl tym wszystkim
mankowa17 jest offline Zgłoś do moderatora