Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 22:10   #2956
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
No właśnie jeszcze nie. Ale na wszelki wypadek kupiłam żeby był w pogotowiu
To koniecznie daj znać jak to cudo działa

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Mam wrażenie, że jakoś tak sztucznie wyglądają...
Te dwa ostatnie nawet bardzo, pierwsze mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
cholerka.. na Allegro, jest SV 14ml za 10zł... i ten sam sprzedawca ma JJ za 6,5zł....... Jedyne co, to jest to ktos zupełnie nowy - ma zero sprzedanych/kupionych...
a miałam nic nie kupować

no właśnie wiem, dlatego się boję. Na Allegro kupuję już bardzo długo i zwracam na to uwagę...
W ogóle to All mi się schrzaniło - za Chiny nie mogę się zalogować. A to błąd, a to wpisz kod z obrazka . WTF?!
Podejrzane... Ja wystrzegam się kupowania od użytkowników bez komentarzy, różnie to bywa mimo wszystko. Co do problemów z zalogowaniem to dość dziwne... a może logujesz się z różnych komputerów i to ma jakiś wpływ...nie wiem nie znam się.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
kupiłam lakier....
matowego nudziaka z różowawym szimerem....
Aż mam ochotę zmyć czewonego żelusia....
A ja chętnie go zobaczę i w 100% rozumiem chęć zmycia poprzedniego lakieru na rzecz nowego

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Eh.. Miałam nadzieję, że napiszecie - spokojnie Trelle, taki biust można mieć bez operacji i PS'a.
A to, że są często niedopasowane to fakt - biust ściśnięty, żeby tylko była kreska pomiędzy jedną piersią a drugą i nie ważne, że mostek odstaje jak..
Wiesz..może i można ale po pierwsze trzeba mieć spory biust i nie tylko go mieć ale i ćwiczyć dla ujędrnienia itd...
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora