Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-14, 22:46   #2958
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Tobie również ładnie wyszło
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
niezłeeee!

dziękuję


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ka boom!

prześliczne



Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Zapomniałam o kocie na wczoraj

Ale mam kota na dziś :

znowu śliczny pyszczek


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38633768]Wstawiam paznokcie.Pare zdjęć jest innych niż zawsze.Ale za to skórki są brzydkie tak jak zawsze
Zdjęcia przekłamały kolor. [/QUOTE]


podoba mi się ten efekt


Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
śliczny wyszedł ) a może tak tylko na serdecznym i kciuku zrobić ja kiedyś na moich kwadratach robiłam podobne zdjęcie w załączniku

dziękuję Twoje wyglądają obłędnie


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję... spiłowałam w sobotę. I jak to zrobiłam, to stwierdziłam, że muszę pomalować, by zobaczyć na kolorze
Oczywiście pościel mi się odbiła, ale teraz nie będę malować, tylko po południu.
Kolor trudny w uchwyceniu :/

ten brokat na serdecznym


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863901 3]A teraz aktualna fotka na szybko... pomalowałam póki co jedną łapkę, zdjęcie absolutnie w najmniejszym nawet stopniu nie oddaje zarąbistości mani. I nie mówię o moich paznokciach, żeby było jasne! Tylko o lakierze Ten wiboś 49 jest boski, maluje się nim bosko, wygląda bosko, pasuje do turkusu, a jeszcze walnęłam glorious aquarius na to. Miało być oczo... i jest, tylko na zdjęciu wyszło szaro, buro i bleah. Jest kolorowo i z iskrą. Jutro jak mnie słonko zaszczyci to zrobię lepsze zdjęcia.[/QUOTE]


bardzo mi się podoba to połączenie


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Masz rację, Yenotku. Muszę się trochę przemęczyć aż podrosną. Na żywo AŻ tak to się nie rzuca w oczy.

śliczne


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3864738 0]To mi wyszło [/QUOTE]


omnomnonoooom



dopiero teraz znalazłam czas żeby Was nadrobić
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora