Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oryginał czy podróbka? Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-12, 10:19   #2
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Czytam opis i powiem szczerze, ze ta opcja podawania linkow do aukcji/sklepow troche mi nie pasuje.Teraz rozumiem dlaczego pojawialy sie w tym watku linki.
Do weryfikacji jak juz zostalo napisane, jest watek weryfikacyjny. Ale ludz przeczyta, zobaczy haslo "link do aukcji" i wkleja, zeby tutaj zweryfikowac.
Co mi/nam po linku do aukcji, linku do sklepu w ktorym ktos cos kupil. Z automatu ze tak napisze, oceniamy pozytywnie zakupy z polecanych perfumerii. Jesli jest nie polecana to tez ciezko ocenic, co klient dostal. Kluczowe sa tu wlasnie zdjecia.

Majac sam link ludzie powinni wpisywac zapytania w watku weryfikacyjnym aukcji allegro lub odpowiednio w pytaniach o perfumerie.
Tu baze powinny stanowic tylko zdjecia. Link jako dodatkowe zrodlo informacji, sam link bez zdjec nie powinien sie tutaj znalezc.

A tak na marginesie, czy uzytkowniczka ktora rzekomo kupila podrobke Diamonds w iperfumy odezwala sie? Przekazala dowody, ze flakon stamtad pochodzil?
Podejrzewam, ze nie.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2016-10-12 o 10:20
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując