Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-09, 21:10   #25
Moniaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 318
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Pędzelek jest myty codziennie Po nałożeniu przez pierwsze 2-3 godziny wszystko było dobrze. Potem podkład zaczynał się "ciastolić", a na twarzy pojawiał się rumień i grudki, które czuć było przy dotykaniu, ale nie były to widoczne krostki. Pewnie to jakaś reakcja alergiczna - nie zdziwiłabym się bo mam do tego skłonności.
Ale to dotyczy innej firmy, moim zdaniem nie powinnaś mieć problemów po Pixie Powiem Ci, że ja mam taką bladą, różowiącą się skórę, z byle czego podrażnienia, jakieś lekkie wysypki i całe szczęście ale teraz wszystko jest ok

Będzie dobrze

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Może Wy poradzicie... Który kolor byłby najbardziej zbliżony do AM Golden Fair (matujący)? Jakiś ładny, jasny żółtek
Cytat:
Napisane przez jula85 Pokaż wiadomość
Proszę podpowiedźcie jaki kolor byłby odpowiedni dla mnie,używam Annabelle minerals wersja kryjaca golden fair..
Na stronie pixie macie opisane kolory Chyba najjaśniejszy z żółtym odcieniem to Creamy Natural, sama się na niego czaję Z tego co widzę ciemniejszy już to Light Sunset, zobaczcie sobie, są tam fajnie opisane, a nie będę wszystkiego przepisywać
Moniaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując