Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zbyt odważna na taki krok...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 10:22   #28
truskama
Raczkowanie
 
Avatar truskama
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Zbyt odwazna na taki krok...

Cytat:
Napisane przez xxxzwyklaxxx Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, tak jak w tytule "zbyt odwazna na taki krok" a mianowicie chodzi mi o to, ze poraz pierwszy odwazylam się pokazac Wam bez makijażu... wiem ze wyglądam dość staro, ostatnio dawalyscie mi ok 40lat... niestety (prawda boli ;( ) Tym razem pokazuje się bez maikjazu i w... w zasadzie w dwóch makijażach.. Proszę ocencie czy dalej popełniam tak radykalne bledy czy jest odrobine lepiej... niełatwo było mi wstawić zdj bz makijażu ale chciałam zebyscie miały jakiej porównanie. Przepraszam za jakość zdjęć ale sa robione telefonem... aaa i jeszcze jedno, fryzura się nie sugerujcie, bo nie jest ulozona.


Pozdrawiam i czekam na rzetelne opinie i rady, dużo mi one daja
szczerze móiąc w ogóle Cie nie widać, jesteś mało wyraźna. Oczy znikają , usta podobnie. Wrecz przeciwnie co do intencji makijażu uwydatniasz wady. Zbyt intesywnie, zgadzam się z dziewczynami,że natural look u Ciebie będzie super





Cytat:
Napisane przez Nieanna90 Pokaż wiadomość
A może zamiast kombinować z kolorami postaw po prostu na dobrze wytuszowane rzęsy? To teraz hit. Dobrze dobrany podkład i ładnie wykonturowana twarz, do tego piękne gęste rzęsy i usta zaznaczone jakąś matową szminką?
o zgadzam sie również . Wachlarz rzęs byłby idealny, ale oczywiście nie plastiki!!
truskama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując