Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak być silniejszą? Jak się zmienić?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-18, 22:13   #8
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Jak być silniejszą? Jak się zmienić?

Mogłabym się podpisac pod tym postem... mam dokładnie ten sam problem..z tym że ja już sobie nie radzę sama..próbowałam ale nie wychodziło..bardzo wspiera mnie narzeczony, ale nie umie mi wiadomo pomóc fachowo..ja mam depresję już chyba..i od jutra szukam psychologa..już mam kilka namiarów..polecam jeśli sama nie dasz rady tego zwalczyć..ale dziś zrobiłam "mały-duży" krok do uwolnienia się chociaz od jednej rzeczy, od wykorzystywania mnie przez innych..przynajmniej od jednej osoby, która zawsze proponowała "współpracę" a kończyło się na tym ż eja wsyztsko robiłam, a ta osoba podpinała się pod moją cieżką pracę, i jeszce marudziła co tak dużo dla niej jest, np do czytania czy mówienia..chore..koniec z tym..dość mam pijawek..zmieniam życie jak umiem, biorę ster nad moim życiem w swoje ręce.. jeśli chciałabyć pogadać o tym, co czujesz (widze że mamy ze sobą bardzo wiele wspólnego), to zapraszam na gg lub priv..pozdrawiam ciepło
__________________
~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując