Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - straszny ból zęba = zdrowe zęby
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-25, 21:23   #30
izolda173
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 26
Dot.: straszny ból zęba = zdrowe zęby

dentysta-sadysta



czy można dostać znieczulenie?
nie proszę pani, nie dam, liczy się kontakt z pacjentem
10 sekund do nerwu i kontakt był, trzy lata nie bylam u dentysty

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

mijają trzy lata, pewnego czwartku(grudzien,2007) zaczyna mnie bolec gorna szóstka, mecze sie tydzien,dwa,trzy, cztery, nawet sylwestra bolal, biorę antybiotyk za antybiotykiem(zawsze wyciagnelam recepte), az w koncu moja matka sie wkurza i wsadza mnie do samochodu(jak pojdziesz, to ci kupie laptopa) i zawozi do dentysty( komputer sie zepsul, argument przemowil do mnie)
dentysta wierci, wierci i wbił mi igle w srodek miazgi to te miękkie nad nerwem, mowiac prosto igle w srodek zeba(znieczulenie domiazgowe), zatrul...
wracam do domu dumna z laptopa, pale tej nocy dwie paczki fajek... boli, gdy czuje sterylnosc to uciekam z krzykiem, ten zapach...domiazgowe jest okropne!!!
mija miesiac, lamie mi sie szostka ale dolna....
zastrzyk znieczulający w dziąsło( marzec 2008)- na raz zatruwa dolna szostke i piątke
zastrzyk( maj 2008)- na raz zatruwa siodemke gorna i szostke druga
zastrzyk- (sierpień 2008)jedynka i dwojka
zastrzyk-(październik)czworka, piatka i trojka!!!na ostatnia juz nie dzialalo
zastrzyk- (styczeń 2009)to samo po drugiej stronie
2009/2010- reendo-powtorke leczenie martwych zebow zrobionych 12 lat temu w podstawowce

mam czternascie martwych zebow wyleczonych przez tego dentyste, oprocz pierwszej wizyty wcale nie bolalo!mam 25 lat, i dwa lata ostatnie leczylam zeby, dzis tez bylam myslac ze po tylu zebach ten bedzie prosty, ale nie byl- znowu zatrucie
hurra
nie bojcie sie dentysty

Edytowane przez izolda173
Czas edycji: 2010-03-25 o 21:26
izolda173 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując