Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-17, 06:58   #19
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Cytat:
Napisane przez asia^^
Myslicie, ze w takim staniku male A bedzie jakos wygladalo?
Bo jest slicznyy
Rzeczywiście śliczny staniczek . Ja bym proponowała przymierzyć i jak wszystko będzie ok to jak najbardziej kupić .

Cytat:
Napisane przez martek88
dziewczyny bez przesady!
75B czy 70B to nie są małe piesri to najodpwiedniejszy wg mnie rozmiar! w sam raz na pewno nie małe
ja mam 70A i już nie urosną wiecej, i co mam powiedzieć?
Racja .. mamy taki sam rozmiar .

Cytat:
Napisane przez organizm
Mój kolega kiedyś powiedział że kobiety które nie mają co pokazywać nie powinny nosić bluzek z dekoltem Sama mam małe A i jak mi się jakaś podoba to się nie przejmuję i kupuję.. Bo jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma
Każdy biust jest piękny i unikatowy i każdy można pokazać!. Co innego obnosić się z nim (ale to już uważam za ordynarne w pewnych sytuacjach). Dekolty są jak najbardziej równierz dla posiadaczek małych biustów (wiem bo sama noszę, jak zresztą pisałam wyżej). Dobry stanik (podstawa) potrafi sprawić cuda. Bardzo podoba mi się Twoje podejście do zakupów i brak kompleksów, i za to buziak .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując