Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca a ciąża
Wątek: Praca a ciąża
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-15, 15:56   #13
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Staż, prace interwencyjne, ciąża

Cytat:
Napisane przez klara1313 Pokaż wiadomość
Wiem ze to jest oszustwo Ale tez dbanie o samego siebie Chcialam sie zorientowac jak to wyglada z tymi stazami Obecnie pracuje na umowe zlecenie ale nie w swoim zawodzie Staram sie o prace w kilku miejscach oczywiscie juz w swoim zawodzie - fizjoterapeuta jednak nie jest to takie proste bez znajomosci w naszym miescie nic sie nie da zalatwic pracowalam w swym zawodzie tylko 4 mies (oczywiscie zalatqwione) ale niestety dluzej nie dalo rady teraz mimo ze robie magistra -licencjat juz zdobylam kazdy gada jedno i to samo nie ma pani kwalifikacji Ale jak ma sie to zdobyc skoro nikt nie przyjmnie do pracy???? jedynie tylko staz albo prace interwencyjne mnie ratuja aby czegos doswiadczyc w zawodzie i moze wtedy uda sie gdzies wkrecic za szkole place 5 tys za rok a chodze razem z mezem czyli za dwoje na rok to 10 000tys wiec nie stac mnie poki nie skoncze magistra na robienie dodatkowych kursow Maz pracuje na czas nieokreslony juz w zawodzie mi sie nie udalo Dlatego planuje rzucic obecna prace i wybrac sie gdzies na staz lub te prace interw. Dlatego chcialam sie dowiedziec czy jak bym zaszla w ciaze w trakcie jej trwania czy cos by mi sie nalezalo dodam ze maz jest odemnie 7 lat starszy i jest po tzrydziestce dlatego chcialby juz zostac ojcem a ja ....matka 6,5 roku jestesmy ze soba wszyscy sie pytaja kiedy dziecko?? Co ztego M<y bysmy bardzo bardzo chcieli ale zrobic dzidzi to nie wszystko trzeba miec sie z czego utrzymac,zarowno siebie dziecko jak i mieszkanie (oczywiscie wynajmujemy)
U nas dostac prace na czs nieokreslony w moim zawodzie graniczy z cudem bo daja najpierw na trzy mies potem gora na rok a potem kiedy czlowiek mysli ze trzecia umowe dostanie na stale robiua mu miesiac przerwy -zeby nie bylo ciaglosci i znowu moga dawac nastepne dwie np na pol roku
Naprawdę nie ma takiej potrzeby abyś się tłumaczyła
Czasy są takie,że jak nie zadbasz o swój interes to nikt Ci o niego nie zadba.
Rozumiem Cię doskonale jako żona, jako...matka.
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując