Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry krem na blizny po trądziku?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-20, 14:50   #6
Carvilone
Przyczajenie
 
Avatar Carvilone
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rbk
Wiadomości: 27
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Cytat:
Napisane przez AniaLB Pokaż wiadomość
Od jakiego czasu pojawiają Ci się zmiany trądzikowe? Myślę, że przede wszystkim należałoby dojść do źródła problemu. Rozumiem, że najbardziej irytują Cię blizny, ale czy miałaś proponowane leczenie trądziku? Chodzi mi o to, że należałoby najpierw zminimalizować trądzik, a następnie rozpocząć walkę z przebarwieniami i bliznami. Świetne rezultaty zarówno w leczeniu trądziku, jak i spłycania blizn przynosi złuszczanie kwasem salicylowym połączonym z retinolem. Obecnie jest wiele rodzajów nowoczesnych peelingów chemicznych, które działają mniej drażniąco na skórę i przynoszą naprawdę niezłe rezultaty. Warto zwrócić się do dobrego dermatologa, który poważnie podejdzie do Twojego problemu.
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mój trądzik jest już praktycznie wyleczony, jedyne co to sporadycznie pojawiają mi się pryszcze na policzkach. Stosowałam takie maści jak: Acne-Derm, Normaclin, Differin i Duac. Przesuszyły mi skórę, ale pomogły. Teraz moim głównych problemem są właśnie rany, które pokrywają dosłownie całe moje czoło i częściowo policzki. Nie wiem czy mam się ich pozbyć. Stosowałam Bio Oil, w miarę pomógł, niestety jako że jest to olejek trochę pozapychał mi pory.
Carvilone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując