Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-07, 18:44   #933
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja też już po zakupach

Kupiłam:
- Loreal So Couture
- Maybelline Collosall 100% Black
- Color Tattoo Creme de Rose - prześliczny kolor! Zastanawiam się czy jeszcze nie wziąć innego koloru

A kupon Tic Taca miałam i zapomniałam wykorzystać
So Couture będę niedługo otwierać, mam nadzieję, że jest tak dobry, jak mówią a Collosala kupiłam w Hebe ostatnio.

Creme de rose jest ładny Dziś oglądałam też Creme de nude, ale na mojej dłoni wyglądał jak krem do tortu - za ciemny i za żółty.
Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrzcie jaka promocja, trzeba brać póki jest .
http://www.perfumesco.pl/joico-k-pak...-wlosow-1000ml

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci dobra kobieto

Fajne opisy, wyglądają ciekawie, a gdzie one do dostania? Ross, Hebe, SP ??
Widziałam dziś w Naturze
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziołszki, wczoraj poplynelam i kupilam najpiekniejszy cien swiata z Diora ze swiatecznej kolekcji - Blazing To te piankowe Mono Ja piernicze, przeiekny szampan lub biale jasne zloto, jak kto woli, mieniace sie milionami drobinek, na powiece caly dzien sie trzymalo bez ruszenia, efekt jest przepiekny Na co dzien, tylko tusz albo tusz i kreska i wyglada sie jak milion dolcow.. Mega przyciaga uwage Dzisiaj az zauwazylam ze ludzie sie moim powiekom przygladaja Jak to brzmi hahaha https://www.google.pl/search?q=dior+...w=1242&bih=599 Niestety zdjecia nieoddaja calkowicie jego uroku.. Jak bedziecie w S. czy D. warto pomacac
Piękny
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Jest boski ten różyk, od 3 dni go noszę i sie nie mogę przestać gapić na swoje poliki i już mam ochotę na kolor Rebelious
Dzisiaj doszłam do wniosku, że jednak se ta paletke The dreame kupię... a tu w Silesii już brakło i tuszy też już nie mieli, a było z 10 przedwczoraj
Za to sobie komplecik cieni sephorowych kupiłam

I bardzo sie dzisiaj ucieszyłam - MAC w D. już działa będzie gdzie wymieniać bony.
Bardzo dawno nie byłam w M1, kompletnie mi tam nie po drodze, chociaż S. mają przyjemną nawet

Też się cieszę z Maca w SCC


Gratuluję zakupów Ja nawet nie popłynęłam za bardzo, uff. Kupiłam wszystko co potrzebne i nic więcej. Oby tak zostało do końca miesiąca
neath jest offline Zgłoś do moderatora