Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-07, 19:44   #952
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
czuję się na maxa skuszona, tym bardziej, że w rozświetlonym oku bez nadmiaru cieni wyglądam najlepiej, od jakiegoś czasu planuję kupic Let's Skate ale poczekam na to cudo i przetestuje. wiesz kiedy się pojawi na półkach?
Ja też miałam wielką ochotę na Let's Skate i jak zobaczyłam w realu to mi się odechciało. Kolor śliczny ale tak strasznie się osypuje i człowiek cały się świeci niestety

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Szminkę ze świątecznej kolekcji w boskim fioletowym opakowaniu , Red Lip Bag ze szminką, błyszczykiem i kontutówką, no i kolejną szminkę, tym razem D for Danger ze stałej kolekcji
No to poszalałaś

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Aniyam za zakupy super ten mini zestawik Estee
Poziomeczko ale śliczny cień idealny kolor dla mnie i chyba mam nowe chciejstwo


Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Zgrzeszyłam, ale na spółkę z Mamą Na polskim Estee pojawiła się pełna wersja kuferka + miniatury

Produkt Ilość Cena Łącznie Colour Edit Blockbuster Zestaw o wartości 1200 zł w cenie 395 zł*
1 Cena 395.00 zł 395.00 zł Kosmetyczka z 7 miniproduktami
1 Cena 0.00 zł 0.00 zł Revitalizing Supreme Mask, 5 ml
1 Cena 0.00 zł 0.00 zł Enlighten Dark Spot Correcting Night Serum 7ml
1 Cena 0.00 zł 0.00 zł Modern Muse Eau de Parfum Spray, 1,5 ml
1 Cena 0.00 zł 0.00 zł
Więcej produktów i cena lepsza niż w D i S za okrojoną wersję, a jeszcze tyle gratisowych dobroci Niezly deal
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora