Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-09, 22:38   #3501
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Jestem! Melduję się, matura poszła bardzo (o dziwo!) dobrze . Przynajmniej tak mi się wydaje ...

Pani prof Emalio proszę mi nie wstawiać tej nagany do dziennika... mama mnie zabije XD.

Tydzień i weekend zabiegany...

Rozglądałam się za szkołą i złożyłam CV i list motywacyjny i PF do MACa . Mam nadzieję, że mnie gdzieś przyjmą...

Śmieję się, że mimo, że mieszkam przy stolicy to tak naprawdę nie ma w okolicy dobrej szkoły wizażu. Jest tylko beauty art, ale coś mi z nią nie pasi... w Poznaniu jest szkoła moich marzeń (chyba) Anity Falaron, w Wrocławiu jest ponoć jedna z najlepszych szkół Akademia Wizażu i Stylizacji a w Krakowie jest Szkoła Wizażu i Stylizacji - Artystyczna Alternatywa....

Candy, no kurcze znam ten ból... Jak wyprawiałam (w tamte wakacje) z moim TŻ impre u niego w domu (rodziców i rodzeństwa brak x)) to tak się spiłam Finlandią żurawionową, że na drugie piętro (duży dom) na czworaka wchodziłam i 2 godz przytulałam się do kibelka xD. Towarzyszyły mi wszystkie koty(wtedy 5) i psy(2) jakie mój TŻ ma(a raczej jego rodzice) xD. Potem do 12 mega kac...
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora