Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 00:42   #3504
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Marakuja to od jutra nowy raport rozumiem .
No i wyslij mi na PW adres.
A po balu to dalej nie wiadomo czy TZ czy nie? Tak swoja droga to pokaz jakies foty z balu. No i sama sie malowałas czy Douglas? Hehe 100 pytan do
Hohoo Już spieszę z odpowiedziami
Nowy raport będzie do czwartku raczej skromny, bo do pisania nic nie mam - tylko szukam intensywnie literatury do 2 rozdziału i muszę przejrzeć wyniki moich badań Ale potem pewnie znów zacznie się dłubanie w Wordzie, zwłaszcza, że w czwartek idę do promotora po mój 1 rozdział i na pewno pozaznacza mi masę fragmentów do poprawy
Na bal zdecydowałam się pomalować sama, a nie ryzykować ewentualne zmywanie bo moje oczyska ciężko znoszą nakładanie nowego makijażu na taki dopiero co zmyty No i o dziwo byłam zadowolona Makijaż nie doczekał się niestety fotek, bo jak to zwykle u mnie - "Maaamyyy czaaas" zmieniło się w "Cholera, która torebka?! Gdzie moja prostownica?! Który zapach?!" i w rezultacie w ogromnym pośpiechu wybiegliśmy z mieszkania A tż na mego tż-ta jak najbardziej się nadaje i jak najbardziej wyraża takie chęci, problem polega na tym, że mieszka 450km na południe od Poznania i nie bardzo ma pomysł na przeprowadzkę Ja już sama wariuję w tej sytuacji i dostaję obłędu
Zaraz poszukam jakiejś normalnej w miarę foty i wrzucę
Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość

Właśnie Marakuja wstaw jakieś fotki z balu
Fotki dodane, ale takie nieciekawe, bo ogólnie z mojego aparatu jest mało i niefajne - jakoś nie mogliśmy go dostroić i w tamtym świetle strasznie niedomagał - bez lampy rozmazywał, z lampą prześwietlał
Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość

Marakujko jak tam kolejne rozdzialy??
Kochana, gratuluję udanej sesji i czekam na fotki!
A rozdział drugi... nooo... napisze się Jak poprawię ten pierwszy
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora