Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby,szamponetki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 20:36   #196
Oliszyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Ja w ogóle miałam taką przygodę z włosami, że poszłam do fryzjera i niestety nie wyszedł kolor taki jaki chciałam..po prostu źle się zrozumieliśmy Wcześniej zawsze było ok.., długo malowałam włosy na taki bardzo jasny blond, a on potrafił mi zrobić taaki blond naturalny..trochę ciemniejszy..Miałam wtedy odwrotny problem, bo farba mi się szybko wypłukiwała..po miesiącu nie zostawało z niej nic..Niestety teraz nie miałam na to czasu, bo zależało mi na natychmiastowym efekcie, kolor się nie udał i poszłam z reklamacją..Następnie fryzjer nałożył taką odżywkę z kolorem i włosy tak złapały, że wyszły mega ciemne..ładne, ale nie czuję się w nim najlepiej..Fryzjer polecił mi szampon przeciwłupieżowy i kupiłam taki z nivea..na razie nie widzę wielkich efektów, ale umyłam dopiero z trzy razy..trochę się zmywa..Może testowałyście już jakieś szampony, które robią to szybciej? Wiem na pewno, że nie warto eksperymentować i nakładać farby rozjaśniające, bo to można zaszkodzić włosom, a kolor może wyjść rudy..;/
Oliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując