Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-30, 14:47   #3751
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A bezbarwny? nie dajesz?

U mnie jest tak :
Zel + 2warstwy koloru+ bezbarwny na to kropelka = godzina schniecia

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Ale mam dzis dzien w pracy
Tyle gosci mnie odwiedz,wpada na kawke
Czas tak leci
ja nie daje bezbarwnego na- po co?
kiedys dawalam na lakier utwardzacz zamiast topa- ale teraz i tak mam z zelem twarde, a polysk tego lakieru crystal strenght wcale mi sie nie sciera, nie matowi... tak bym miala wiecej czekania az wyschnie i potem zmywania zmywaczem.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
moje to biegały sobie po pokoju zawsze klatka otwarta wychodziły kiedy chciały oczywiście podczas naszej obecności w domu

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------



pokaż jak kupisz

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------



o jeju taka odleżyna
szok! pierwszy raz coś takiego widzę biedna

ja żelem

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

a ja jeszcze na lakier warstwa żelu i nic mi nie odpryskuje
lady a jak tak sobie biegaly po domu to ci nie narobily gdzies? bo krolik to wraca do klatki jak sobie lata po mieszkaniu- i tak robi tylko w jeden katek klatki ale przeciez swinka... to swinka i robi gdzie stanie- wiem bo mialam kiedys swinki i to kolo 10 sztuk bo mi sie rozmnozyly to trzymalam je potem w komorce, na dworze w klatkach z sianem a latem mialy domek na trawniku i tak mieszkaly az do jesieni

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Lakier na żelach trzyma sie 2-3 tyg
Lakier na nturalnej płytce trzyma sie max2-3 dni
adzi a tobie serio sie tyle czasu na zelach trzyma? jak tak, to moze moj test na wytrzymalosc jest bez sensu

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
u mnie max do drugiego dnia a pozniej to wstyd reke wyciagac wiec trzeba zmyc
caskada a myslalas kiedys zazelowac naturalki?
Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Witam .Mam pytanko do Blond bunny- farbowałam włosy kolestonem 12/0 pare razy ,ale chce troszke przyciemnic włoski ,czy jak pofarbuje kolorem 10/0 i zamalaksuje na koniec na całosc na 10 minut to przyciemni mi sie kolor?czy lepiej połozyc na dlugosc fabe na nizszej wodzie?
jak chcesz przyciemnic 10/0 to tylko z woda 3-4,5% inaczej tylko polysk ci sie zmieni. i to nalozyc na dlugosci na 20 minut a na odrost normalnie z 9%...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora