Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 15:12   #3762
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no właśnie czesto zapominam o tej drugiej tabletce a tak raz dziennie kiedy sie chce i z głowy czyli zakupuje belisse, a cena też nie do porównania kuracja na miesiąc merz 40zł a belissa na ponad miesiąc okolo 25zł
no co ty? niektóre tylko w 7%???? masakra... a ty zauważyłaś jakąś korzyść po belissie?
kotka ja ciagle jade na jakims suplemencie a nawet dwoch (teraz lykam wit a+e i pije drozdze) bo wiem ze z pozywieniem tego nie dostarcze, nie jesienia i zima zwlaszczai jedzenie owocow i warzyw nie ma tu nic do tego
czy zauwazylam korzysc? oczywiscie ze tak jestem juz w takim wieku ze wlosy wolniej rosna podobno tak samo skora mniej produkuje kolagenu i moge powiedziec nieskromnie ze wlosy mi rosna i nie narzekam na ich gestosc tak samo skore mam w dobrej kondycji bez zmarch ,jest gladka i jestem z niej naprawde zadowolona tyle ze walcze teraz ciagle z susza na niej ale i na to mam juz opracowany patent i smaruje ja wit a+e to lepszy zastrzyk niz krem dla mnie

niestety ,niektore tylko w 7% i to te bardzo popularne
suplementacja to biznes dla producentow a ze jest modne teraz "cos " brac to kwitnie sobie te oszustwo tak samo jak preparaty na odchudzanie i wiele innych modnych suplementow


bunny myslalam nad zelem byc moze siorka mi zrobi jak kupi to co trzeba

kitka nie myslalas nad pieskiem czy kotem?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora