Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 15:31   #3770
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
adzi no wlasnie nie wiem ile sie bedzie trzymac, bo dopiero mija tydzien jak jest super...i nie zmywam, czekam dalej na jakis odprysk, albo wytarcie sie koloru...
ale jak mowisz ze 2-3 tyg spokojnie to chyba nie wytrzymam tyle czekac zeby przemalowac na nowy kolorek- kusi och!
na tym lakierze crystal strenght nie ma roznicy czy jest top czy nie zadnej on jest lakierem wysokopolyskowym, moze dlatego
wiem ze jak dac topa na matowy to bedzie polysk mokrych paznokci, nablyszczacza no... ale na ten moj lakier nie trzeba
a jaki ty masz ten nablyszczajacy?


no moje byly wyjatkowo swinskie i niewychowane
gdzie stanely- tam zrobily, kilka razy na moje kolana
ale kwi kwi super jest, zwlaszcza jak 10 sztuk zacznie naraz kwikac bo jedna dala sygnal i jeszcze fajnie jak 2 samce sie strasza i tak mrucza-gulgaja


ciekawe jaka wybierzesz- ja kocham czarne, trojkolorowe i dlugowlose

lady a co stoi na przeszkodzie by miec nowego swiniaczka?
ja nie miałam dwóch na raz tylko jedną a jak zdechła to kupiłam 2...

Bunny szczerze to nie wiem ale za dużo czasu pewnie nie miałabym dla niej i psa już mam to wystarczy zwierzątek mi ale za to obiecałam sobie, że swoim dzieciom kupię świnki morskie

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
rozumiem
ja chcialam miec amstaffa ale nie do naszego mieszkania tez
wystarczy ze mamy juz malego skoczka D
ja też chciałam amstaffa ale nie do naszego mieszkania
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora