Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-19, 22:10   #2119
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci pięknie
wszystko ładnie widać



wstawiam linka Dziewczyny z tymi Matte pomadkami,
Enjoy!
http://www.beautyalmanac.com/article...ollection/2051

macie swoich faworytów ?
Dzięki za linka. Dziewczyna ma ładną cerę i taki typ urody, że wszystko jej pasuje. Ja niestety nie mam takiego szczęścia i muszę uważać na kolory, bo podobają mi się wszystkie, ale rzeczywistość to zweryfikuje
Konturówki i róże Pro longwear są jak dla mnie kiepskie, więc przynajmniej tu nie będę mieć ciągot.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie HA wyszła bardziej ceglasto, na zdjeciu z Mocha widać. Generalnie na zywo jest bardziej wibrujacy, na zdjeciu bez flesza wychodzi płasko, z fleszem za jasno z kolei Ale to jedna z tych szminek, o których mogę powiedziec z cała pewnoscią, ze nie zaluję ze ja mam
Wydaje mi sie, ze takie kolory wymagaja perfekcyjnej cery, ale od czego sa podkłady i korektory?
Zdjęcia zawsze trochę przekłamują kolor, Tobie i tak wychodzą na tyle dobrze, że nie problem sobie wyobrazić kolor na żywo.
No nie ma co się oszukiwać, na ładnym tle wiele kolorów się broni. Mi cera ostatnio od stresu wariuje, do tego nie mogę dobrać podkładu i jest koszmarek, więc dozwolone kolory w makijażu to tylko neutrale. Jak tylko opanuję sytuację lecę do MACa po kolor w tym typie.
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora