Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 11:50   #2596
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jeszcze fajny sposób na zmierzenie kontrastu: usuń kolory ze zdjęcia, zostaw czarno-białe, i wtedy porównaj odcień cery, oka i włosów na pasku szarości (od czerni do białego, zdaje się, skala była od 1 do 10, o ten w załączniku, u mnie wyszło 6-7, czyli trochę ponad średni, 9 to chyba tylko u stereotypowej Czystej Zimy)
O widzisz, z tym akurat się nie spotkałam. Zrobiłam sobie tylko czarno białe zdjęcie, po przeczytaniu notki o kontraście na Truth is Beauty, ale tej skali nigdzie nie widziałam.
Zauważyłam natomiast, że wskazówki Christine Scaman na temat osobowości pór roku również mogą być bardzo pomocne, oczywiście jeżeli nie traktuje się ich dosłownie... Ale ziarenko prawdy w tym jest dzięki temu mogę dość łatwo wskazać w moim otoczeniu na przykład lato i raczej nieczęsto się mylę
Mnie bardzo interesuje również psychologiczny aspekt analizy kolorystycznej i ciekawe obserwacje, które się z tym wiążą.

Edytowane przez lwia paszcza
Czas edycji: 2015-03-28 o 11:54
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora