Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SOUTH BEACH od 02.06.08! Kto ze mną (lato tuż, tuż:)?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-02, 12:45   #25
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: SOUTH BEACH od 02.06.08! Kto ze mną (lato tuż, tuż:)?

Cytat:
Napisane przez pat111 Pokaż wiadomość
Jak wzięłam zaiwjasy do szkoły to mnie pytali czy mnie nie stać na chleb Nie dziękuję, ja już nie skorzystam, jak dla mnie schudzłam 11 kilo bez SB.
Nie rozumiem Twojego podejścia... no i co z tego, że pytali?

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Hmm a tydzień pierwszej fazy jakie daje efekty? Może bym ten tydzień przetrwała, a potem przeszła na drugą fazę ... myślicie, że to da jakieś efekty? Domyślam się, że nie schudnę przy tym 6 kg w 2 tygodnie, ale ja nawet tyle nie potrzebuję ...
nie chodzi o to ile wytrzymasz a już na pewno nie o stracone kilokgramy w tydzień... tylko o zmianę nawyków!

Cytat:
Napisane przez justyna2639 Pokaż wiadomość
moge sie tez dolaczyc? ja co prawda juz jestem na tej diecie, jutro bedzie tydzien, ale mam nadzieje ze mnie przyjmiecie. osobiscie polecam ta diete, po tygodniu spadlo mi 1,5 kg
Pewnie, że możesz

Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość
Ja jestem 3 dzien dzisiaj na sb ale chciałabym się do was dołaczyć myslałam że bedzie tragedia z pieczywem płątkami i owocami ale na szczęście jak narazie jest nie czuje głodu i wogóle jakoś lepiej się czuje i to przeciez tylko 2 tyg a późnie się juz pomału dodaje wszystko
dokładnie, 2 tygodnie, lece na zakupy, bo mi się produkty z poprzednich skończyły

SB zaczęta...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując