Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaką macie opinie o tych aktorach? Co byście mi polecili z ich udziałem do obejrzenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-08, 12:18   #1
Ola6000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 39

Jaką macie opinie o tych aktorach? Co byście mi polecili z ich udziałem do obejrzenia


Ostatnio polubiłam Nicole Kidman i Nicolasa Cage'a. Filmów sporo z nimi oglądałam.

Z Kidman widziałam;

Anatomię Strachu( co ciekawe była w nim żoną Cage'a- super parę stworzyli)

Żonę na Niby

Zanim Zasnę( grała w nim z Colinem Firthem)

Drogę do Zapomnienia( z Firthem też tu grała)

Wg mnie w tych ostatnich 2 filmach Kidman i Firth super duet tworzyli. Z nią planuje obejrzeć Sekret w ich Oczach i Geniusz.

Jeśli chodzi o opinię na temat Kidman to wg mnie świetnie gra, super wciela się w osobę wrażliwą, po przejściach( w Zanim Zasnę), jak i taką zdystansowaną( w Drodze do Zapomnienia), świetnie się trzyma wg mnie- nie wygląda na 52 lata, z wyglądu spoko, wysoka 180 cm, tylko nie wiem czy już jest chuda czy szczupła--a wy jak sądzicie? Wg mnie chuda. W blond włosach super się prezentuje, w ciemnych brązowych też, w rudoblond ok.

O niej wiem tak, ile ma dzieci, że jej były mąż to Tom Cruise, ile z nim była, ile lat maja jej dzieci. Jej datę urodzenia nawet znam.

Z kolei jeżeli chodzi o Nicolasa Cage'a to z nim oglądałam:

Tocarev zabójca z przeszłości

Misja niewykonalna

Zanim nadejdzie noc

Joe

Polowanie na łowcę

Pan życia i śmierci

Prognoza na życie

Historia zemsty

60 sekund

Con Air Lot Skazańców

Zły porucznik. Miejsce akcji nowy orlean

Ghost Rider 1

Te filmy wymienione wyżej podobały mi się.

Z kolei z nim nie podobały mi się Piekielna Zemsta, Geniusze Zbrodni, Manipulacja.

Jezeli chodzi o opinię na temat Cage'a to świetnie pokazuje swoje emocje, super się ruszą, jeżeli chodzi o jego wygląd to wg mnie jest przeciętny, nie przystojny, ale wysoki( ok 185 cm), we włosach ciemnych brązowych, czarnych, blond super się prezentuje, ale w długich włosach nie bardzo, lepiej wg mnie w krótkich wygląda, z zarostem mi się nie podoba, do twarzy mu bez. Jeżeli chodzi o budowę ciała to wysportowany, umięśniony, dla mnie super zbudowany po prostu. Powiem, że znam nawet datę jego urodzin, gdzie się urodził, jakie miał dotychczas partnerki( wiek, ile z nim był), ile ma dzieci, ile lat mają. Co lubi najbardziej robić( w jednym wywiadzie się natknęłam). Filmy które planuje z nim obejrzeć to Bóg Zemsty, planuje skończyć Ghost Rider 2.

Z Timothéem Chalamet widziałam tamte dni, tamte noce. Wg mnie niezły jeżeli chodzi o grę, fryzurę ma spoko, sympatyczne spojrzenie, ok 180 cm wzrostu. Planuję zobaczyć z nim W deszczowy dzień w nowym Jorku, kochajmy się od święta.

A wy jakbyście ocenili ich urodę w skali do 10?

Wg mnie tak;

Kidman 10/10

Chalamet 8/10

Cage 5/10

Cage raczej przystojny wg was czy przeciętny?

Chalamet przystojny?

Kidman atrakcyjna?

Jakie macie opinie?
Ola6000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując