Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy znacie biuro Jet Touristic Poland?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-17, 19:21   #18
wienia45
Przyczajenie
 
Avatar wienia45
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 9
Smile Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Cytat:
Napisane przez Galatasaray Pokaż wiadomość
A czy któras z Was moze dokładnie napisac mi co jest napisane w tej ofercie z księgarni? jakis duzy cytat, albo skan na skrzynke (oczywiscie zakryjcie wszelkie dane swoje itd. ) Jesli tak to moge rzucic na to okiem i zobaczyc co w trawie piszczy.
CZy oni tam podają jakies hotele do wyboru czy tylko jeden? I jak wybrać termin?
Witajcie dziewczyny! Jestem klubowiczem ŚK od prawie 10 lat i też dostałam takie zaproszenie, które obejmuje tygodniowy pobyt w 5 * hotelu Paraiso Verde w okolicach Antalyi dla dwóch osób. Klubowicz pokrywa koszty przelotu do Turcji i z powrotem. Terminy proponowanych turnusów określone są od 18.02.2009 do 22.04.2009r. ŚK proponuje wykup biletu lotniczego w Jet Touristic Poland w specjalnej cenie 1 099zł na trasie Wwa- Antalya- Wwa(transfery w Turcji na trasie lotnisko-hotel-lotnisko gratis).Wykupując bilet w innym biurze podróży lub poprzez internet należy pamiętać o dodatkowym koszcie transferów na trasie lotnisko-hotel-lotnisko. W przypadku rezygnacji z wycieczki do Pamukkale należy dopłacić za nocleg w hotelu 79 euro, + wiza + 449zł za osobę bilety wstępu do miejsc turystycznych oraz 5 obiadów. W hotelu Paraiso Verde oferowane są śniadania i obiadokolacje.
Może dla kogoś będzie to ciekawa oferta....Ja z niej nie skorzystam. Z Alanyi wróciłam pod koniec września
wienia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując