Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KEUNE - farby do włosów, jakość, dobre?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-27, 20:10   #14
meiw666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: KEUNE - farby do włosów, jakość, dobre?

Cytat:
Napisane przez Neaneeve Pokaż wiadomość
Witam

Założyłam nowy wątek, ponieważ szukałam konkretnych opinii na temat farb do włosów firmy KEUNE, a nie znalazłam.

Proszę zamieszczać opinie tylko na temat FARB bądź PÓŁ FARB tej firmy, zadnych innych informacji na temat maseczek, lakierow itp, poniewaz juz jest taki wątek.
Otóż:
-Jakie macie doswiaczenia?
-Na jaki kolor farbowałyście włosy?
-Jak długo trzymał się kolor? jestescie zadowolone?
-Czy byl polysk?
-Plusy farb Keune
-Minusy Keune
-Wasza Ocena

Dziewczyny, ktore maja doswiadczenia z takimi farbami jak L`oreal , Goldwell prosze takze o porównanie ich do farb KEUNE, jestem ciekawa jak się one mają do nich,

Pozdrawiam!
A więc

-Przez około 3 lata używałam tej marki niestety po ostatnich wydarzeniach nie mam zamiaru więcej z niej korzystać.
-mój kolor to 15.17
-3mał się jakieś 2 mycia. Kolor mnie zadowalał, trwałość nie
-Farba dawała włosom ładny połysk
- PLUSY ( połysk, dużo substancji nawilżąjących co sprawiało, że włosy są miłe w dotyku, ale w zasadzie każda PROFESJONALNA farba zawiera tego typu olejki, więc nie jest to nic nadzwyczajnego)Naprawdę ładny kolor
-MINUSY (cena tubka plus 2 wody 50 zł ) , kontakt ze zgredziałym przedstawicielem, częste oszukiwanie co do pojemności ostatnio kupując 2 wody do farby dostałam niepełne opakowania ( zamiast 60 ml było w każdym pudełku 30 ml ) sprawę zareklamowałam, doczekałam jej uznania, ale niestety z wieloma trudnościami, które stawiał przede mną Pan Przedstawiciel. Kolejnym minusem jest niestety szybkość wypłukiwania się koloru jakieś 2 góra 3 mycia i jest już po. Nie radzę wierzyć w bajeczki typu ''ta farba nie niszczy włosów, oczywiście, że niszczy jak każda zresztą.


Moja ogólna ocena to słaba 3. W tej cenie można dostać porównywalne produkty, a nawet lepsze. Wasza radość z pięknego koloru nie potrwa zbyt długo, szkoda bo firma ma potencjał, ale niestety jak widać go marnuje. Jeżeli jednak zdecydujecie się na kupno jakichkolwiek kosmetyków tej firmy to bezwzględnie radzę skorzystać z wagi, żeby sprawdzić czy na pewno dostaniecie wszystko to za co płacicie , ponieważ niestety, ale dość często oszukują na ilości produktu.

Edytowane przez meiw666
Czas edycji: 2013-12-27 o 20:12
meiw666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując