Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-09, 21:40   #1221
kkaska86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 543
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Dziękuję mam nadzieję, że masz rację
Co do szóstki to tak, ja skończyłam, dwa razy
W ogóle widzę, że mamy podobne upodobania jeśli chodzi o ćwiczenia - ja też jeżdżę na rowerku i mój rower też jest już po jednej naprawie
A a6w polecam serdecznie, jeśli chcesz zobaczyć efekty u mnie to -> https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1267473549
Nie jest idealny bo nadal mam trochę tłuszczyku i rzeczywiście, tak jak pisała Chocolate wtedy słabiej widać to, co się rzeźbi pod spodem, ale powiedzmy, że jestem z niego w miarę zadowolona
Jakbyś potrzebowała jakichś informacji/wsparcia to pisz

Malinko - gratuluję wyboru i czekam na zdjęcia makijaży zrobione nowym aparatem Też mam kompakt Canona, ale dopiero zaczęłam rozgryzać jego funkcje i tak ustawiać, żeby cokolwiek było widać w sztucznym świetle

Emalio - ściskam i przytulam
super masz brzuszek a ja właśnie wyczytałam na jednym forum że spalają tłuszcz i rzeźbią a na innym znowu że nie spalają i tylko rzeźbią i bądź tu mądra no może mi coś pomoże aż taki otłuszczony to on chyba nie jest dzisiaj dopiero pierwszy dzień a umieram z bólu.. ciekawe co będzie jutro

w rowerku zepsuło mi się, a właściwie starło takie coś co wygląda jak nakrętka i łączy pasek przechodzący z dużego koła na mały :/ nie wiem gdzie ja takie coś znajdę że też ja totalna idiotka nie wiedziałam że w trakcie pedałowania nie zwiększa się natężenia liczę na TŻ

też mam Canona ale trzeba się namęczyć żeby odpowiednio ustawić na manualu :/ no i ta instrukcja w pdf-ie mnie dobija... ciężko im wydrukować ?
__________________
Nowoczesna kontrola dostępu dla firm

Świetlówki pełnospektralne alternatywą słońca!

Restauracja Katowice - City Rock - najlepsza pizza w mieście!
kkaska86 jest offline Zgłoś do moderatora