Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moja cera sie zmienia?:( nie umiem sobie z tym poradzic :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-12, 10:35   #56
fabul0us
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: moja cera....

wątpię... pomimo, że problem z trądzikiem mam już dawno za sobą (przy okazji, najlepszy lek to IZOTEK!) i nie mam żadnych blizn i przebarwień- moja skóra nie ma jednolitego kolorytu. z doświadczenia wiem, że kosmetyki do pielęgnacji mają niewielki wpływ na trądzik. ja używałam IWOSTINU (polecony przez dermatologa). polecałabym Ci odwiedzić dermatologa i poprosić o jakąś kurację (na całkowite pozbycie się trądziku). jeśli leki nie będą zawierały witaminy A, możesz śmiało iść do kosmetyczki na mikrodermabrazję, albo któryś z pilingów (pirogronowy, czy glikolowy). złuszczają one BARDZO mocno naskórek, po czym część blizn i przebarwień zniknie. i kiedy przejdziesz odpowiednie leczenie dermatologiczne, zajmie się Tobą kosmetyczka, jestem pewna, że Twoja buzia będzie wyglądała pięknie z każdym podkładem, także tym z Astora. ja osobiście polecam podkłady Clinique- cena dość przystępna, kosmetyki IDEALNE, dla każdej skóry coś się znajdzie... cudo
fabul0us jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując