Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-29, 14:45   #2249
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Clair102 Pokaż wiadomość
TamargoT, po raz kolejny zwracam się do Ciebie z konkretnymi pytaniami na temat IPL vs. laser. mam nadzieję, ze tym razem mi odpowiesz.
czy cebulki wlosowe uszkadza tylko IPL czy laser także?
czym rózni się IPL od lasera
ile zabiegów IPL Tobie zrobiono?
ile zabiegów laserem zrobiłas sobie?
ile zabiegów laserem zrobiłas swoim klientkom ;-)
czy IPL+RF różni się czymś od IPL?
Udzielasz się bardzo ochoczo na tym forum, więc liczę na wyjaśniające odpowiedzi. Nie ukrywam, że chetnie skonfrontuję.

Jestem po trzecim zabiegu epilacji IPL+RF, jestem zadowolona i widze efekty. Nic nie boli, płace 99 zl za strefę (czyli za łydki po trzech razacch zapłaciłam 297zl i za pachy 297).
Nie rozumiem dlaczego miałabym wydać na laser 1.000 zł?!!!!
och wybacz mi,że pomięłam twoją wypowiedź.już się do niej ustosunkuję.
-niszczenie,a uszkadzanie to dwie różne sprawy.
-nie jestem specjalistą w tej dziedzinie,więc ci nie odpowiem.chcesz się dowiedzieć więcej ,wujek GOOGLE ci odpowie
-miałam w sumie 2 zabiegi IPL +RF,oraz 2 zabiegi LIGHT SHEER
różnica kolosalna i nie tylko po miesiąu,ale po roku
-nie robiłam żadnych zabiegów klientkom,poniewaz nie ma nic wspólnego z kosmetyką.to chyba widac po moich postach.nie tylko mylą mi się pojęcia i nazwy,a zawdó mam blisko związany z włosami i medycyną
z wykształcenia jestem pielęgniarką,a zajmuję się sprzedawaniem peruk i zestawów do przedłużania włosów.ja ich nawet nie zakładam,ja tylko sprzedaję"sprzatam"
- na ostatnie również ci nie odpowiem technicznie.mogę jedynie powiedziec ,jaki skutek odniosły moje zabiegi tymi dwoma technologiami.

wybacz,że nie zaspokoiłam twojej ciekawości.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora