Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-24, 22:37   #396
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Lunyxa Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam nietypowe pytanie Co mogło się stać z włosami lub kolorem jeśli dałam dwa razy więcej rewelatora do Color Synca niż w instrukcji?

Nie wiem co mi się w głowie pomieszało, ale zamówiłam z allegro farbki color sync z rewelatorem i coś mi się ubzdurało, że w jednym opakowaniu zastępczym jest 42ml rewelatora (małe się wydawało ). Więc aby uzyskać proporcję 1:1 dodałam 2 opakowania rewelatora do 1 tubki farbki. Po zmyciu farby coś mnie tknęło i sprawdziłam na aukcji, że w opakowaniu było 84ml oksydandu Czyli dałam 168ml rewelatora na 84ml farby....

Czy kolor mógł wyjść inny niż wg proporcji 1:1? Wcześniej nie farbowałam 6V więc nie wiem czy to co mam na głowie to tak miało być

Do tego zużyłam cały rewelator i czy stanie się coś złego jeśli do następnego farbowania Synkiem użyję zwykłego oksydantu 3%?

Ale ze mnie gapa
......
nic się nie stało strasznego w sensie,ze nie zaszkodziło to włosom...poprostu rozcieńczyłas za bardzo barwniki w związku z tym włosy słabiej się pofarbowały<mniej intensywny odcień>.
Moim zdaniem jeżeli chcesz wykorzystać wszystkie zalety Sync color to dokup porcję Revelatora,który zawiera ceramidy i działa jak odżywka na włosy-z tego Sync jest przecież znany.Jeżeli dasz zwykłą wodę,włosy się zafarbują ,ale bez dodatkowego aspektu pielęgnacyjnego.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicisia Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie matrix sync. Dwa miesiące temu farbowałam włosy w salonie fryzjerskim odcieniem 7mm ogólnie efekt bardzo mi się podobał, gdyż miałam przez dobrych kilka lat rozjaśniane włosy do jasnego blondu, a naturalnie mam kolor taki jasny brąz. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić, gdyż była to drastyczna zmiana ale moje włosy były w kiepskiej kondycji, połamane, wysuszone. A po farbowaniu wyglądały na dużo zdrowsze i ładnie błyszczały. Jednak nie jestem przekonana co do tego odcienia gdyż mi osobiście nie podobają się czerwone refleksy. Chciałabym w domu sama zafarbować włosy farbą matrix ale nie wiem który kolor zastanawiam się nad sync 7wn lub 6n, nie ma 7n i nie wiem czy 6n nie wyjdzie za ciemno;/ chciałbym aby wyszły w miarę naturalne, dodam jeszcze, że karnację mam bardzo jasną.
Będę bardzo wdzięczna za radę
........
7WN może być ok....ale jeżeli masz jasną skórę w chłodnym odcieniu to lepszy będzie 6N..możesz ewentualnie dodać troszkę więcej aktywatora na porcję,rozcieńczysz barwniki i kolor wyjdzie nieco mniej intensywny...aczkolwiek 6poziom synccolor na wczesniej rozjaśnianych włosach szybciej się wypłucze,więc nie ma co panikować
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując