Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-20, 11:25   #2001
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez engiee Pokaż wiadomość
Aktualizuję moje włoski - wciąż przed podcięciem końcówek .

Co do ich stanu, to w końcu zaczynam być z nich zadowolona .
Jesli troche podetniesz koncowki to wyjdzie im na dobrze,wlosy odrastaja szybko.Sliczne masz

Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość
A to moja mała metamorfoza Ścięcie włosów "popchnęło" mnie do tego, abym zaczęła o nie dbać. Dowiedziałam się sporo o naturalnej pielęgnacji, olejach itp.

Zdj 1 - włosy przed ścieciem, bez lampy błyskowej. Nie wyglądają źle, ale uwierzcie mi, że w rzeczywistości były bardzo zniszczone. Wyglądały na bardzo cienkie (były mocno postopniowane), rozdwojone, zniszczone końcówki.

Zdj 2 -[tydzień] po ścięciu, z lampą błyskową (robione wieczorem). Wydaje mi się, że wyglądają na gęstsze przy takim obcięciu. Większość rozdwojonych końcówek została ścięta.
Widac roznice po scieciu ze wygladaja zdrowo i gestsze



Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja ostatnio miałam wycieniowane trochę górne warstwy (zwłaszcza na bokach) na sucho i skróciłam grzywkę, mam ciągle mieszane uczucia, bo włosków jakby mniej, ale ładnie się układają więc ostatecznie jestem zadowolona (na ostatnim zdj. trochę znoszone przez spanie, wiatr itd)
Piekne falki

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kaska222
czyli ten kolor co masz to naturalny juz twoj w miare? bo dlugo nie farbowalas od pazdziernika ? ..tez marzy mi sie powrot albo przyciemnienie na inny odcien tego co mam ..ale to latem bedzie
ja bede brac teraz CP i skrzypowite a co najdziwniejsze na terenie Belgii nie sprzedaja CP w tabletkach tylko w formie masci do smarowania panie w aptekach byly zdziwione, ze pytam o tabletki no nic ja bede miec z PL i tak

teraz ciagle bede scinac na prosto , tak najlepiej i najzdrowiej dla wlosow
Jak przypatrzysz sie na zdj;ktore dodalam ostatnio to od czubka glowy widac ciemniejsze odrosty.
W swietle dziennym tego nie widac az tak.
Wiesz ze umnie w DE tak samo jest z tymi tabletkami,tylko masc maja .
Ja zamowilam rowniez z PL.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-05-22 o 10:16
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora