Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 20:31   #3478
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Chyba nigdy się nie wygrzebię z tych próbek Całe szczęście te pełnowymiarowe produkty mi się nie powtarzają.



Wy używacie tego mydła do mycia twarzy czy ciała, co ono takiego w ogóle robi ?
Klolciu dla mnie do twarzy jest za mocne, używam bardzo rzadko, tzn używałam latem. Raczej do rąk, ciała, kąpieli stóp. Co ma w sobie takiego??? Dwie rzeczy: Po pierwsze w sekundzie rozpuszcza brud i tluszcz, super do mycia rąk. Zupełnie inaczej, niz inne mydła. Po drugie wygładza, tzn tak fajnie zmiękcza naskórek, że można potem nawet paznokciem go usunąć, zwłaszcza do moich pięt się sprawdza do wymoczenia w nim. Lepiej myjącej rzeczy nie miałam, a przy tym nie wysusza, ale jest taki tonizujący dla skóry, tak bym nazwała efekt po nim. Poza tym skóra po kąpieli z mydłem zazwyczaj się robi taka wiotka, a z tym mydłem jest taka napięta, zwarta. Skrzypi z czystości. Latem rewelacyjne uczucie, zwłaszcza dla osób mocno pocących się. Silnie oczyszczające.

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A ja się chwalę. Dostałam nagrodę z mnóstwem próbek i pomadkę, reszta to rzeczy zamówione

- olejek do demakijażu, spróbuję go użyć do OCM i dodam tam chyba olej rycynowy
- woda micelarna
- szampon do codziennego stosowania
- żel na wypryski
Za cóż te cudowności?

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-01-08 o 22:41
Korah jest offline Zgłoś do moderatora