Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-11, 17:19   #707
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

nie wiem czy o tym samym myślimy - ciemna kreska między płytką a wolnym brzegiem to normalne. Ale na drugim zdjęciu na serdecznym widzę różową ciemniejszą plamę na płytce, nad wolnym brzegiem. Nie to żebym Cię straszyła, ale lepiej ogranicz evelinę, bo z tego co widzę malujesz często, a więc wtedy bazę też nakładasz często i to chyba może być gorsze niż pomalowanie pod lakier raz i chodzenie tydzień np. Bo Ty nakładasz co chwilę świeżą warstwę, a taka chyba mocniej działa
Wiesz, wiele dziewczyn pisało że problemy pojawiały się nagle, zmywały i lakier i szok, bo coś nie tak. Mi się wydaje że możesz stosować ją rzadziej np pod co drugie mani lepiej zapobiegac niż leczyć
Właśnie dokładnie się przyjrzałam i faktycznie jakaś taka jest ciemniejsza plama. Nie wiem tylko czy to nie jest efekt zerwania przyrostu - szorowałąm lakier zmywaczem jak pumeksem
Będę obserwować i evelinka tak jak pisałam odstawię na trochę.

A co dawać pod lakier ???? Poradźcie coś
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora